Tektelic Tempo Toplantı Odası Rezervasyon Çözümü

TEKTELIC Tempo Toplantı Odası Rezervasyon Çözümü

BLİNK GELECEĞİN TEKNOLOJİLERİ
  • Günümüzün dinamik ve hızlı tempolu ofis ortamlarında, alanların verimli kullanımı, üretkenliği en üst düzeye çıkarabilmek ve maliyetleri düşürebilmek için önemli bir konudur. TEKTELIC’in Toplantı Odası Tableti, toplantı odası alanı kullanımını optimize etmek, yönetim süresini azaltmak ve işyerine daha akıllı rezervasyon süreçleri getirmek için ideal çözümdür.
    TEKTELIC Tempo Toplantı Odası Rezervasyon Çözümü, oda doluluğunu izlemek, toplantı koordine etmek, yönetmek, rezervasyon yapmak ve istatistiksel doluluk verilerini analiz etmek için dünyada ilk defa LoraWAN teknolojisini kullanarak uygulanmış basit ve etkin bir çözümdür. Bu cihaz, alan kullanımını optimize etmek için ideal bir Akıllı Ofis çözümü sunarken ve toplantı odalarınızın en verimli şekilde kullanılmasını sağlar. TEKTELIC’in Akıllı Oda Sensörü ile tam entegre olan platform, gerçek zamanlı doluluk durumunu göstererek kullanıcıların zamandan tasarruf etmelerini sağlar. Çok düşük bir maliyetle hızla dağıtılabilen kurumsal düzeyde bir platform sağlamak için Microsoft Outlook ve Google Takvim ile entegrasyonu mevcuttur. Vakit nakittir ve TEKTELIC Toplantı Odası Rezervasyon Tableti ikisini de tasarruf yapmaya yardımcı olur!

Uygulamalar

Akıllı ofis

Küçük, Orta, Büyük Ofisler için İdeal

Fonksiyonlar

Oda Doluluğunu Yönetin

Toplantıları rezervasyon ve koordinasyonu sağlar

Doluluk Verilerini Analiz eder

12 Aylık Pil veya POE ile desteklenir

Uçtan Uca Çözüm sağlar

Açık / Kapalı Harici Kontak – Opsiyonel

KONA Akıllı Oda Sensör Entegrasyonu özelliği

Outlook ve Google Takvim ile entegre edilebilir

Zengin Analize verisi Sağlar

| Bilgi Formu

Bilgi Formu

Talebinizi göndermeden önce Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan Aydınlatma Metni'ni lütfen okuyunuz.
Kişisel verilerimin Açık Rıza Metninde belirtildiği şekilde bilgilendirme, reklam, tanıtım ve pazarlama amaçlı işlenmesine ve yurtiçi ile yurtdışına aktarılmasına onay veriyorum.
Blink Bilişim ve Topluluk Şirketleri tarafından iletişim adreslerime mal ve hizmet tanıtımı, reklam ve promosyon gibi amaçlarla ticari elektronik ileti gönderilmesini kabul ediyorum.