Endüstriyel Alıcı-Verici

BLİNK GELECEĞİN TEKNOLOJİLERİ
  • TEKTELIC’in Endüstriyel Alıcı-Vericisi, kablosuz veri yakalama ve endüstriyel işlem otomasyonu sağlamak için çok yönlü çözümdür. Çok sayıda farklı girişi destekleyebilen endüstriyel Alıcı-Verici, hassas tarım, akıllı bina kontrolü, üretim ve otomotiv dahil olmak üzere çok çeşitli IoT kullanım durumlarında dağıtım için idealdir. Endüstriyel Alıcı-Verici, LoRaWAN® kablosuz veri iletişimini ekipman ve enstrümantasyona entegre etmek, M2M iletişimini desteklemek ve verimli veri toplamayı sağlamak için idealdir. En karmaşık ve zorlu koşullarda çalışmak üzere tasarlanan cihaz, sıcaklığı, nemi veya diğer özel özellikleri ölçer ve raporlar. Kullanım noktasında kontrol arayüzünü sonlandırmak için kolay erişim sağlar. Cihazın entegre pilinin ömrü 10 yıla kadar çıkmaktadır. Endüstriyel Alıcı-Verici, bir Uygulama sunucusu aracılığıyla kolay bakım için pil durumunu destekler.

Uygulamalar

Endüstriyel Proses Otomasyonu

Hassas tarım

Akıllı Bina Kontrolü

İmalat

Otomotiv

Akıllı Sayaçlar ve Enerji Şebekeleri

M2M LoRaWAN İyileştirme

Fonksiyonlar

Otomasyon ve kontrol enstrümantasyonunu LoRaWAN Ağlarına Arayüz

Verilerin Uzaktan alınmasını Sağlar

Sıcaklık, Nem veya Diğer değerli Özellikleri Ölçer ve Raporlar

| Bilgi Formu

Bilgi Formu

Talebinizi göndermeden önce Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan Aydınlatma Metni'ni lütfen okuyunuz.
Kişisel verilerimin Açık Rıza Metninde belirtildiği şekilde bilgilendirme, reklam, tanıtım ve pazarlama amaçlı işlenmesine ve yurtiçi ile yurtdışına aktarılmasına onay veriyorum.
Blink Bilişim ve Topluluk Şirketleri tarafından iletişim adreslerime mal ve hizmet tanıtımı, reklam ve promosyon gibi amaçlarla ticari elektronik ileti gönderilmesini kabul ediyorum.