Nefes Sensörü

BLİNK GELECEĞİN TEKNOLOJİLERİ
  • TEKTELIC Nefes Sensörü, yaşlılarının ve hastalarının potansiyel solunum hastalığı açısından izlemek için ideal üretilmiştir. Bu özel cihaz, artan vücut ısısı ve solunum hızı, kalp atışı ve öksürük dahil olmak üzere solunum hastalığının en yaygın semptomlarını sürekli olarak izlemek ve tespit etmek için tasarlanmıştır. Ayarlanabilir, yıkanabilir kayış, cihazın her durumda rahatça ve dikkat çekmeden takılmasını sağlar. Nefes Sensörü, güvenilir "Her Zaman Açık" bağlantı ve 3 aydan fazla benzersiz pil ömrü sağlamak için LoRaWAN®'ın uzun menzilli ve düşük güç özelliklerini kullanır. Tıbbi müdahale gerektiren acil olayların zamanında ve doğru bir şekilde izlenmesi ve bildirilmesi için TEKTELIC nefes Sensörü Masaüstü Uygulaması ile tamamen entegre olarak çalışmaktadır.

Uygulamalar

Virüs / Grip Yayılmasının Azaltılması

Yaşlı ve bakıma muhtaç Vatandaş Bakımı

Tehlikeli İşçi Güvenliği

Uzaktan Çalışan İzleme ve Koruma

Fonksiyonlar

Vücut ısısı

Solunum (Solunum) Hızı

Göğüs Genişletme

Öksürük / Hapşırma Algılama

Vücut pozisyonu

Nabız

Panik Basma Düğmesi

| Bilgi Formu

Bilgi Formu

Talebinizi göndermeden önce Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan Aydınlatma Metni'ni lütfen okuyunuz.
Kişisel verilerimin Açık Rıza Metninde belirtildiği şekilde bilgilendirme, reklam, tanıtım ve pazarlama amaçlı işlenmesine ve yurtiçi ile yurtdışına aktarılmasına onay veriyorum.
Blink Bilişim ve Topluluk Şirketleri tarafından iletişim adreslerime mal ve hizmet tanıtımı, reklam ve promosyon gibi amaçlarla ticari elektronik ileti gönderilmesini kabul ediyorum.