BLE Varlık İzleyici

BLİNK GELECEĞİN TEKNOLOJİLERİ
  • Herhangi bir kuruluş için maliyetleri düşürmek , kullanımı ve operasyonel verimliliği artırmak için doğru fiziksel varlık takibi çok önemlidir. BLE varlık takip cihazı, hastaneler, tıbbi tesisler, universiteler, büyük mağazalar, depolar ve ofis binaları gibi zorlu iç mekan RF ortamlarında uygun maliyetli ve enerji tasarrufu sağlayan güvenilir varlık takibi için BLE (Bluetooth düşük enerji) ve LoraWAN kombinasyon teknolojisi ile özel üretilmiştir.
    TEKTELIC’in Varlık İzleyicisi, küçük bir LoRaWAN cihazıdır ve değerli varlıkların doğru şekilde izlenmesi için çeşitli dağıtım seçeneklerine olanak tanır. Olay tabanlı konumu, yeniden hesaplamayı ve daha uzun pil ömrünü desteklemek için bir ivmeölçerle donatılmıştır. BLE varlık takip cihazı, TEKTELIC’in veya 3. tarafın IoT çözümleriyle entegre edilebilir yapıdadır.

Uygulamalar

Hastaneler

Perakende

Ofis Binaları

Tıbbi Tesisler

Depolar

İmalat

Fonksiyonlar

Bluetooth Düşük Enerji İç Mekan İzleme

İvmeölçer

Opsiyonel Sıcaklık ve Nem Sensörü

LoRaWAN® ile Veri İletimi

| Bilgi Formu

Bilgi Formu

Talebinizi göndermeden önce Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan Aydınlatma Metni'ni lütfen okuyunuz.
Kişisel verilerimin Açık Rıza Metninde belirtildiği şekilde bilgilendirme, reklam, tanıtım ve pazarlama amaçlı işlenmesine ve yurtiçi ile yurtdışına aktarılmasına onay veriyorum.
Blink Bilişim ve Topluluk Şirketleri tarafından iletişim adreslerime mal ve hizmet tanıtımı, reklam ve promosyon gibi amaçlarla ticari elektronik ileti gönderilmesini kabul ediyorum.