Endüstriyel GPS Varlık İzleyici

Endüstriyel GPS Varlık İzleyici

BLİNK GELECEĞİN TEKNOLOJİLERİ
  • Günümüzün yoğun aktif varlığı olan kuruluşlar, envanter, tesis ve üretim, altyapı ve araçlar dahil olmak üzere çok çeşitli fiziksel varlıkları sürekli olarak izlemeli ve yönetmelidir. Hassas izleme, kuruluşların varlık kullanımını, programlamayı, bakımı ve tedarik zinciri yönetimini optimize etmesine yardımcı olur. Bu, operasyonel verimliliği artırmak ve kayıp envanteri, ekipman arızalarını ve planlanmamış arıza sürelerini en aza indirmek için gereklidir.
    TEKTELIC’in kompakt, sağlamlaştırılmış Endüstriyel GPS Varlık İzleyicisi, sahadaki varlıklarınızı coğrafi olarak konumlandırmak için ideal izleme cihazıdır. Bu cihaz, çok çeşitli dış mekan, elektrik bağlantısı olmayan ve yüksek değerli varlıklar için GPS özellikli neredeyse gerçek zamanlı uydu konumu takibi sağlar. Vagonlar, nakliye konteynırları, sevk edilen kasalar ve paketler, mobil römorklar, filo araçları, endüstriyel ekipman, nakliye paletleri ve derin depolama varlıkları dahil olmak üzere birçok varlık takibi için ideal bir çözümdür.

Uygulamalar

Nakliye Konteynerleri

Paletler

Vagonlar

Filo Araçları

Endüstriyel Ekipman

Fonksiyonlar

Hassas GPS

İvmeölçer

8-10 Yıl Pil Ömrü

LoRaWAN® ile Veri İletimi

Tüm Global ISM bantları

| Bilgi Formu

Bilgi Formu

Talebinizi göndermeden önce Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan Aydınlatma Metni'ni lütfen okuyunuz.
Kişisel verilerimin Açık Rıza Metninde belirtildiği şekilde bilgilendirme, reklam, tanıtım ve pazarlama amaçlı işlenmesine ve yurtiçi ile yurtdışına aktarılmasına onay veriyorum.
Blink Bilişim ve Topluluk Şirketleri tarafından iletişim adreslerime mal ve hizmet tanıtımı, reklam ve promosyon gibi amaçlarla ticari elektronik ileti gönderilmesini kabul ediyorum.