Akıllı Oda Sensörü

BLİNK GELECEĞİN TEKNOLOJİLERİ
  • TEKTELIC’in LoRaWAN® Akıllı Oda Sensörü, bağlantılı ev ve ofis ortamı izleme için ideal çözümdür. Akıllı Oda Sensörü, çok sayıda kullanışlı işlevi bir arada sunma kabiliyetine sahiptir. Uzun pil ömrü ve mükemmel iç mekan RF performansı için optimize edilmiştir. Akıllı Oda Sensörü, sıcaklık, nem, ışık, hareket, darbe veya kaçak akım saptama, açık / kapalı kapı ve pencere bilgisi ölçme ve raporlama özelliklerine sahip ev ve iş ortamını bir bütün olarak uzaktan izlemek için ideal bir çözümdür.
    Bu sensör özel uygulamalar, davranışlar, gereklikleri tetikleyici olaylar ve raporlar kullanıcı tarafından tamamen kablosuz olarak yapılandırılabilirken aynı cihazla birçok farklı akıllı ev İoT uygulamaların da desteklenmesini sağlar. Akıllı Oda Sensörü, diğer uygulamalar ve dağıtımlar için uygun maliyetli ve hızlı bir şekilde değiştirilebilir veya istenilirse müşteri talebine göre özel üretim yapılabilir.

Uygulamalar

Akıllı Bina Ortamı İzleme

Akıllı Ev

Akıllı Ofis

Fonksiyonlar

Sıcaklık Ölçümü

Nem Ölçümü

Hareket Algılama (Kapılar, Çekmeceler)

Işık Algılama

Nem / Sızıntı Saptama - İsteğe Bağlı

Açık / Kapalı Harici Kontak – Opsiyonel

Hareket Saptama (PIR) – Opsiyonel

G-Force Ölçümü (Ayarlanabilir Tetikleyici)

Açık / Kapalı Dahili Manyetik Anahtar

Pulse Okuma (Su, Gaz, diğer sayaç okumalar)

 

| Bilgi Formu

Bilgi Formu

Talebinizi göndermeden önce Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan Aydınlatma Metni'ni lütfen okuyunuz.
Kişisel verilerimin Açık Rıza Metninde belirtildiği şekilde bilgilendirme, reklam, tanıtım ve pazarlama amaçlı işlenmesine ve yurtiçi ile yurtdışına aktarılmasına onay veriyorum.
Blink Bilişim ve Topluluk Şirketleri tarafından iletişim adreslerime mal ve hizmet tanıtımı, reklam ve promosyon gibi amaçlarla ticari elektronik ileti gönderilmesini kabul ediyorum.