Tarım Sensörü

BLİNK GELECEĞİN TEKNOLOJİLERİ
  • Tarım Sensörü, mahsuller, özel alanlar ve bahçeler için temel toprak ve çevre ölçümlerinin toplanmasını kolaylaştırmak ve basitleştirmek için ideal bir çözümdür. Cihaz, toprak nemi ve sıcaklığı, hava sıcaklığı ve nemi, hareket ve yönelim ile dış ortam ışığını izlemek için basit ve dağıtımı kolay bir çözüm sunar. Bu çok yönlü cihazın konuşlandırılmasıyla mahsul verimini arttırır ve işletme giderlerini azalttır.Tarım Sensörü, en zorlu dış ortam koşullarında bile kullanım için idealdir. Cihaz, tüm global ISM bantlarında çalışabilir, bu da onu tüm coğrafi bölgelerde dağıtım için kolayca yapılandırılmasını sağlar. Doğrudan toprak yüzeyine montaj yapılabilirken bir direk, çit veya asma üzerine yükseltilmiş montaj dahil olmak üzere çeşitli montaj seçenekleri için uygundur.

Uygulamalar

Hassas Tarım

Konut ve Ticari Çim ve Bahçeler

Golf sahaları

Fonksiyonlar

Toprak Nemi ve Sıcaklığı

Ortam Nemi ve Sıcaklığı

Montaj Yönü Durumu

Hareket veya Yön Değişikliği Algılama

Işık Algılama ve Ölçümü

| Bilgi Formu

Bilgi Formu

Talebinizi göndermeden önce Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan Aydınlatma Metni'ni lütfen okuyunuz.
Kişisel verilerimin Açık Rıza Metninde belirtildiği şekilde bilgilendirme, reklam, tanıtım ve pazarlama amaçlı işlenmesine ve yurtiçi ile yurtdışına aktarılmasına onay veriyorum.
Blink Bilişim ve Topluluk Şirketleri tarafından iletişim adreslerime mal ve hizmet tanıtımı, reklam ve promosyon gibi amaçlarla ticari elektronik ileti gönderilmesini kabul ediyorum.