Panik Butonu Varlık İzleyici

BLİNK GELECEĞİN TEKNOLOJİLERİ
  • TEKTELIC’in Panik butonu, herhangi bir yerden acil durum sinyali ileten kompakt, mobil, kablosuz bir panikbutonu panik butonudur. Panik butonu yalnız çalışanların, yaşlıların ve çocukların acil bir durumda yardım sinyali göndermesi için idealdir. Bu cihaz bir panik durumunda tetiklendiğinde, hızlı bir yanıt sağlamak için belirlenen destek personeline veya güvenlik personeline anında konum ayrıntılarını içeren bir SOS mesajı gönderir. Bu cihaz, gerçek zamanlı konum bilgisi sağlamak için LoRaWAN®'ın uzun menzilli, düşük güçlü iletişim yeteneklerini Bluetooth Düşük Enerjinin (panikbutonu) evrensel kullanılabilirliği ve güvenilirliğiyle birleştirir. Panik Düğmesi, TEKTELIC’in uçtan uca IoT çözümüyle sorunsuz bir şekilde entegre edilmiştir.

Uygulamalar

Yalnız Çalışan Güvenliği

Yaşlı Bakımı

Çocuk İzleme

Fonksiyonlar

Acil Durum Sinyalini Lokasyon Detaylarıyla Gönderir

LoRaWAN® ve panikbutonu üzerinden Veri İletimi

Çeşitli Dağıtımlar için Küçük Form Faktörü

10 Yıl Pil Ömrü (Günde 2x İletim)

| Bilgi Formu

Bilgi Formu

Talebinizi göndermeden önce Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan Aydınlatma Metni'ni lütfen okuyunuz.
Kişisel verilerimin Açık Rıza Metninde belirtildiği şekilde bilgilendirme, reklam, tanıtım ve pazarlama amaçlı işlenmesine ve yurtiçi ile yurtdışına aktarılmasına onay veriyorum.
Blink Bilişim ve Topluluk Şirketleri tarafından iletişim adreslerime mal ve hizmet tanıtımı, reklam ve promosyon gibi amaçlarla ticari elektronik ileti gönderilmesini kabul ediyorum.