Akıllı Taksi

BLİNK GELECEĞİN TEKNOLOJİLERİ

    Akıllı Taksi Sistemiyle yolculuklar artık güvenli ve konforlu

  • Akıllı taksi sistemi hem araç içi güvenliği hem de taksi yönetimini bir arada yapabilmektedir. Araç içinde kullanım için gerekli tüm sertifkalara sahip çift yönlü IP kamera ve Mobil NVR ile görüntüleri kaydetme özelliği bulunmaktadır. Hem yolcu, Hem söför tarafındaki gizli acil durum butonu ile güvenlik sağlanmaktadır. Akıllı Taksi yönetimi kısmında şöfor bilgilendirme ekranına sahip. Akıllı tablet ve Yolcu mobil uygulaması sayesinde Taksi bulmak, güvenli yolculuk yapmak ve çeşitli ödeme sistemleri ile yolculuğu bitirmek kolaylaşmaktadır. Mobil uygulama ve akıllı tablet uygulaması yolcu ve sürücünün en hızlı ve konforlu şekilde yolculukları tamamlanmasına, bu yolculuk sonrası kolay ödeme seçeneklerinin sunulması sonrasında memnuniyet puanlaması ile taksi çalışanlarının hizmet kalitesini yukarı çıkarmaktadır. IOT platform üzerinden akıllı tableti uzaktan yönetimi yapılabilmekte iken aynı zamanda söfor yüz tanıma ve kartlı tanıma sistemi ile tanımlanmış kişiler dışında aracın kullanılmasını engellemektedir.
 

| Bilgi Formu

Bilgi Formu

Talebinizi göndermeden önce Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan Aydınlatma Metni'ni lütfen okuyunuz.
Kişisel verilerimin Açık Rıza Metninde belirtildiği şekilde bilgilendirme, reklam, tanıtım ve pazarlama amaçlı işlenmesine ve yurtiçi ile yurtdışına aktarılmasına onay veriyorum.
Blink Bilişim ve Topluluk Şirketleri tarafından iletişim adreslerime mal ve hizmet tanıtımı, reklam ve promosyon gibi amaçlarla ticari elektronik ileti gönderilmesini kabul ediyorum.