Soğuk Oda Sensörü

BLİNK GELECEĞİN TEKNOLOJİLERİ
  • TEKTELIC’in Soğuk Oda Isı Sensörü, soğuk odalar ve soğutulmuş alanlarda optimum ve tutarlı sıcaklıkları korumak için ideal çözümdür. Uygulamalar, ürünlerin bütünlüğünü, kalitesini ve güvenliğini korumanın hayati önem taşıdığı gıda ve farmasötik depolamayı içerir. Optimum saklama sıcaklıklarından da oluşan küçük sapmalar bile yüksek maliyetli ürün bozulmalarına veya kaybına neden olabilir. Cihaz, pil ömrü veya radyo sinyal gücü üzerinde minimum etkisi ile buzdolapları, soğutucular, soğuk odalar ve hatta dondurucular gibi soğuk hava depolarında kullanılabilir. Soğuk Oda Isı Sensörü, TEKTELIC’in uçtan uca IoT çözümüyle sorunsuz bir şekilde entegre edilir.

Uygulamalar

Restoran ve Yemek Servisi Soğuk Zincir

Tıbbi ve İlaç Deposu

Aşı Saklama

Fonksiyonlar

Sıcaklık ölçümü

10 Yıl Pil Ömrü

Tüm Global ISM Bantları

-40 ° ila + 60 ° C arasında çalışma özelliği

Mutelif yerleştirme için uygun küçük yapı özelliği

LoRaWAN® Network Kolayca Entegrasyon

| Bilgi Formu

Bilgi Formu

Talebinizi göndermeden önce Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan Aydınlatma Metni'ni lütfen okuyunuz.
Kişisel verilerimin Açık Rıza Metninde belirtildiği şekilde bilgilendirme, reklam, tanıtım ve pazarlama amaçlı işlenmesine ve yurtiçi ile yurtdışına aktarılmasına onay veriyorum.
Blink Bilişim ve Topluluk Şirketleri tarafından iletişim adreslerime mal ve hizmet tanıtımı, reklam ve promosyon gibi amaçlarla ticari elektronik ileti gönderilmesini kabul ediyorum.