Biz Kimiz ?

Blink Mobil Takip Sistemleri

Telekomünikasyon sektörünün güçlü sermaye yapısı ve sektörel tecrübesiyle öncü ve lider isimlerinden Mistaçoğlu Gruba bağlı Blink Bilişim Hizmetleri A.Ş., Türk ekonomisine yön veren kamu ve özel sektör kuruluşlarının tüm mobil iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarını innovatif biçimde çözerek, yarınların teknolojisine bugünden ulaşmaları ve güçlü bir alt yapıyla rekabette avantajlı konuma gelmeleri amacıyla faaliyet gösterir.

Blink; hızla dijitalleşen teknoloji dünyasında makinalar arası (M2M) veri iletişimini sağlayan Akıllı Teknoloji Çözümleriyle şehirlerin ulaşım, trafik, park ve güvenlik sorunlarına "Geleceğin Akıllı Şehirleri" ni bugünden kurma vizyonuyla yön verirken, araç takip, filo yönetimi, kamera sistemleri, mobil lokasyon bazlı servisler, kişi ve nesne takip sistemleriyle müşteri odaklı çözüm üreterek bilginin gücüyle artan rekabet gücü sayesinde marka değerini yükseltmeyi hedefler.

2013 yılından beri önemli projelerle güçlü mali yapısı ve artan referanslar Blink'i güvenlik, esnek, ölçülebilir ve yenilikçi çözümler sunan, hizmette sürdürülebilirlik, üretimde verimlilik ve rekabette fark yaratan sonuçları, sektörde hızla ilk tercih edilen konuma getirmiştir. Uluslararası ISO 9001, ISO 14001, ISO27001 kalite sertifikalarına sahip, Türkiye'nin 81 ilinde yetkili servis ve bayi ağı ile garantili hizmet anlayışının devamlılığıyla gücüne güç katan faaliyetlerini her geçen gün arttırmaktadır.

  • MÜŞTERİ ODAKLIYIZ
  • AÇIK İLETİŞİME İNANIRIZ
  • HIZLI BİR TAKIMIZ
  • YENİLİKÇİYİZ
  • GÜVENİLİRİZ

blink Geleceğin Teknolojileri...

| Bilgi Formu

Bilgi Formu

Talebinizi göndermeden önce Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan Aydınlatma Metni'ni lütfen okuyunuz.
Kişisel verilerimin Açık Rıza Metninde belirtildiği şekilde bilgilendirme, reklam, tanıtım ve pazarlama amaçlı işlenmesine ve yurtiçi ile yurtdışına aktarılmasına onay veriyorum.
Blink Bilişim ve Topluluk Şirketleri tarafından iletişim adreslerime mal ve hizmet tanıtımı, reklam ve promosyon gibi amaçlarla ticari elektronik ileti gönderilmesini kabul ediyorum.