Sıcaklık Kol Bandı

BLİNK GELECEĞİN TEKNOLOJİLERİ
  • TEKTELIC tarafından üretilen Sıcaklık Kol Bandı, tıbbi hastaların, yaşlıların, bakıma muhtaç insanların veya başka herhangi bir kişinin sağlığını ve refahını sürekli olarak izlemek için ideal bir çözümdür. Bu özel cihaz, bir bireyin vücut ısısını sürekli olarak izlemek için tasarlanmış olup, ve acil müdahale veya tıbbi müdahale gerektiğinde bireyi veya bakıcıyı anında uyarabilir. Ayarlanabilir, yıkanabilir bir kol bandı kayışı, cihazın her durumda rahatça ve dikkat çekmeden takılmasını sağlar.
    Sıcaklık Kol Bandı cihazı, güvenilir "Her Zaman Açık" bağlantı ve 3 aydan fazla benzeri görülmemiş pil ömrü sağlamak için LoRaWAN®'ın uzun menzilli ve düşük güç yeteneklerini kullanır. Sıcaklık kol bandı TEKTELIC Uçtan Uca IoT Çözümüne tamamen entegre edilmiştir.

Uygulamalar

Virüs / Grip Yayılmasının Azaltılması

Tehlikeli İşçi Güvenliği

Yaşlı / Bakıma muhtaç Vatandaş Bakımı

Fonksiyonlar

Vücut ısısı

Nabız

Aktivite Faktörü

Vücut pozisyonu

Minimum 4 ay pil ömrü

Yardım için basma düğmesi

| Bilgi Formu

Bilgi Formu

Talebinizi göndermeden önce Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan Aydınlatma Metni'ni lütfen okuyunuz.
Kişisel verilerimin Açık Rıza Metninde belirtildiği şekilde bilgilendirme, reklam, tanıtım ve pazarlama amaçlı işlenmesine ve yurtiçi ile yurtdışına aktarılmasına onay veriyorum.
Blink Bilişim ve Topluluk Şirketleri tarafından iletişim adreslerime mal ve hizmet tanıtımı, reklam ve promosyon gibi amaçlarla ticari elektronik ileti gönderilmesini kabul ediyorum.